Online konzultace zdarma. Covid testy na počkání.

Rakovina prsu patří mezi nejčastější nádorová onemocnění u žen, je proto velmi důležité nezapomínat na prevenci v podobě pravidelného samovyšetření.

Včasné odhalení počínajícího karcinomu totiž může podstatně zvýšit úspěšnost léčby.

Jak na správné samovyšetření Vás naučí třeba na workshopech #prsakoule -  http://loono.cz/prsakoule/. Pokud byste již pozorovali podezřelé změny na svém prsu, vyhledejte bez odkladu odborníka. Diagnostikou chorob prsu se dnes zabývá spousta zkušených lékařů, v Praze například Breast Unit Prague pod vedením paní doktorky MUDr. Miroslavy Skovajsové, Ph.D., která je označována za „průkopnici českého mamárního screeningu“.

AVON Pochod za zdravá prsa je v České republice již poměrně známý event, kterého se každým rokem účastní čím dále více lidí.

Letošní ročník navštívilo přes 20 000 účastníků a díky prodeji triček, které sloužily jako vstupenka, se vybralo neskutečných 7 395 000,- Kč. Jednalo se tedy o celkem honosné vyjádření podpory a solidarity ženám bojujícím právě s karcinomem prsu.

tým 

Zaměstnancům FertiCare Prague zdraví žen také není lhostejné, a to nejen těch, které jsou jejich klientkami, ale obecně zdraví žen v populaci. Jako vyjádření podpory tak za celý tým nakoupili trička „Klara“, sloužící jako vstupenka na pochod a vyrazili v parném sobotním odpoledni na pochod Prahou.

„Jsem šťastná za každý podobný projekt, který náš tým sbližuje, a přitom má charitativní podtext. Těší mě, že se náš tým skládá z parťáků, kteří se podobných aktivit rádi zúčastní, a že jsme podporováni i ze strany vedení“, dodává jedna ze členek týmu FertiCare,Denisa Hledíková.

 

Naše pracoviště:

Adresa

FertiCare SE
Radlická 3185/1c , Praha 5, 150 00

Pracoviště:
FertiCare Prague:
Radlická 3185/1c, Praha 5
FertiCare Karlsbad Fertility:
Bělehradská 1042/14, Karlovy Vary

Nahoru ▴
© FertiCare SE is a member of the group GeneraLife formed by Universal Clinics S.L.U. and Dr Petr Uher and their respective subsidiaries.